Válaszra vár

Bokor a kerékpárúton

A Nagy Lajos király útja 1-9 előtt, a kerékpárút végén a bokor benőtte a kerékpárutat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 1-9

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Rózsa Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Belógó olajfák a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent Gellért rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Belógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére