Megoldott

Elhagyott autó

Hetek óta itt áll elhagyatottan ez az autó félig az úttesten.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ártér u. 1

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Járókelő-Budapest 00103723 azonosító számú bejelentésére az alábbi választ adom.

    A jelzett járművet áthelyeztük, valamint azon értesítést helyeztünk el, melyben felhívtuk az üz
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rommá tört autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Baross Gábor-telep (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Nyírpalota út (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületen hagyott gazdátlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére