Megoldásra vár

Megállónak látszó terület 2.

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/59164/megallonak-latszo-terulet

Helyszín: F044178-as megálló

Tisztelt Budapest Közút!
Tisztelt BKK!
Tisztelt Újbuda Közterület-felügyelet!

Kérem,
• akadálymentesítsék a megállót
• a megálló oszlopát az első ajtóhoz vezető járda utánra helyezzék át, hogy a járdáról el lehessen olvasni a menetrendet (és a busz is az oszlop vonalában állhasson meg)
• a sárga szegélyfestést hosszabbítsák meg az oszlop után 5 méterig
• az útburkolatra is fessék fel a sárga cikkcakkos buszmegálló jelzést az oszloptól számított -15 és +5 méter között
• a megálló utáni első parkolóhelyet is szabályosan, az oszlop után 5 méterre helyezzék át, és annak vonalába helyezzék át a sávokat jelző táblát is
• ellenőrizzék gyakrabban a szabálytalan parkolást!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért-templom

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bp. Közút válasza:
    "Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
    Az autóbuszmegálló forgalomtechnikai kialakítását megvizsgáltuk. A megálló kezdeténél 30 métere
    ...

  • Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025594-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103714

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatja, hogy a jelzett megállóhelyet kizár
    ...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Máté!
    Az egyes észrevételeket érdemes külön-külön bejelenteni az oldalunkon, hogy mindegyiket a megfelelő illetékesnek tudjuk továbbítani.
    Kérlek, hogy a szabálytalan parkolást küldd be egy új be...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek, küldjétek el a Budapest Közútnak és Újbuda Közterület-felügyeletnek is! Köszönöm!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt látható a szabálytalanul kijelölt parkolóhely:
  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére