Megoldott

Elhagyott autó

Elhagyott autó, fehér opel astra, hetek óta itt parkoltatva, látszólag leromlott állapotban

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Gyimes u. 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, ellenőriztem nincs már ott az autó, időközben elvitték
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését, továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.
    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 Buda
    ...
  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    érvényes műszakival rendelkezik

    MŰSZAKI ÉRVÉNYESSÉG
    2022.10.13.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű a Nagy Jenő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Nagy Jenő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére