Válaszra vár

Illegálisan lerakott szemét

Illegálisan lerakott szemét 14. Es 15. Kerület határán

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 188

Hozzászólások

  • Lev Lev hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanezt sitthalmot beküldtem én is. Zugló szépen visszalőkte a problémát a MÁV-nak.... Arra meg várhatunk......mint a pontos menetrendre????. Ma is mentem arra szépen ott díszeleg....
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Nagyon szépen köszönjük a bejelentését, de az alábbi cím nem Zuglói Zrt. kezelésében áll, így legyen szíves a tulajdonossal felvenni a kapcsolatot, vagy esetleg az FKF – el.

    Üdvö
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hajdu Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán hagyott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hűtőszekrény a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegálisan lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére