Megoldásra vár

Graffitis elektromos állomás

Tisztelt E.ON! Az 50950-es elektromos állomásuk graffitis. Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 19

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Csaba!

    Az állomás tisztítást megrendeltük.

    [image: eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    *Farkas Gergő*

    Területfelelős

    Áramhálózati Üzem Buda

    Iroda

    Áramhálózati Üzem Buda

    H
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére