Válaszra vár

Balesetveszélyes nehezen belátható kihajtás

FRISSÍTÉS 2022.08.16.
Budapest Közút válasza:
A Bonyhádi utca – Gvadányi utca kereszteződést megvizsgáltuk. A beláthatósági viszonyok tükör létesítését nem indokolják. A Gvadányi úton a fatörzsek körüli növényzet visszavágása viszont javítana a beláthatóságon, ez ügyben a közútkezelő Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.-hez fordultunk.

---
A XIV.ker Bonyhádi útról (Cinkotai út felől a kertes házak felől) a fáktól és az aljnövényzettől nehezen belátható a Gvadányi út balra a Fogarasi út felől. Zebrás gyalogátkelőhely dacára is. Több baleset történik itt évente. Feltehetően a csak reggelre és délutánra koncentrálódó forgalom miatt jelzőlámpát nem érdemes kiraknia a közútkezelőnek, de egy beláthatósági tükörre nagy szükség lenne. (A térképen jelzett pontra) Mint ahogy szinte az összes környező parhuzamos utcára is. Köszönöm jarókelő a közreműködést. Hajrá Zugló, remélem jó fejek lesztek és foglalkoztok a problémával!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bonyhádi út 88

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIV.ker Bonyhádi útról (Cinkotai út felől a kertes házak felől) a fáktól és az aljnövényzettől nehezen belátható a Gvadányi út balra a Fogarasi út felől. Zebrás gyalogátkelőhely dacára is. Több baleset történik itt évente. Feltehetően a csak reggelre és délutánra koncentrálódó forgalom miatt jelzőlámpát n...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00103649. sz. ügyben az alábbi választ adjuk:
    A Bonyhádi utca – Gvadányi utca kereszteződést megvizsgáltuk. A beláthatósági viszonyok tükör létesítését nem indokolják. A Gvadány
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rongált közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felfestés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Széles Ildi
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére