Megoldatlan

Covid óta agyonbüntetett autó

Anonim Járókelő

Covid bezártság idején 'ottfelejtett' autó parkol a ház előtti parkolóban, foglalva a helyet az ottlakoktól. Tele van büntetésekkel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tomori u. 19

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Dehogynem szállíttathatja el, akarat nincs rá. Más kerületekben érdekes, meg tudják oldani...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    "Amennyiben a jármű hatósági jelzéssel rendelkezik. A XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. Parkolási ágazat munkatársai szabnak ki pótdíjat a várakozóhely díjfizetés nélkül történő használata miatt."
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjármű hatósági jelzéssel rendelkezik, a hatályos jogszabályok alapján a közterület-felügyelet nem szállíthatja el. Az 1999. évi LXIII. közterület-felügyeletről szóló törvény
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Három db elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Lomb utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    1994-es kék Opel Corsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Angyalföldi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vízbe dobott LIME roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lime
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére