Megoldott

Elhagyott bérbringa Kassai tér mellett, M3-as felüljárón

A felüljárón, a Nagy Lajos király útja kerékpárút mellet foszlik sok hete ez a szamaras bérbringa. Kérjük az összeszedését, elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A bérbringát elszállították, a bejelentés lezárható. Köszönjük!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Your request (229911) has been updated. To add additional comments, reply to this email.
    ----------------------------------------------

    Arjen, Jun 16,
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Donkey Republic"-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére