Válaszra vár

Járda akadálymentesítése

Kedves Csapat! A közmű fedlap építménye nagyon kiemelkedik a járdából. Esetleg ha fel lehetne tölteni az oldalát, hogy könnyebb legyen babakocsival közlekedni, az sokat segítene. Köszönöm szépen

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Felső Svábhegyi út 1

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Járda akadálymentesítese"-ról "Járda akadálymentesítése"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére