Válaszra vár

Ad hoc lomtalanítás

Anonim Járókelő

A pannónia utca 8. előtt valaki(k) úgy hondolták, hogy lomtalanítást szerveznek, így most egyre több szemét gyűlik fel a kapu mellett…kérem jelezzék a megfelelő hatóságoknak.

Köszönöm,

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 8

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére