Megoldott

KRESZ tábla nem látható

Anonim Járókelő

Kedves XXI. kerületi Városgazda!

A jelzett útszakaszon (Királyerdő út és Szentmiklósi út kereszteződése) lévő KRESZ táblát teljesen kitakarja a mellette lévő fa lombozata.
Kérjük a probléma elhárítását.

Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Királyerdő út 162

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3612/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben szereplő helyszínen a tábla kitaka
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebben az esetben lehet, jobb lenne a táblát áthelyezni.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére