Megoldásra vár

Nem működő szökőkút

Nem működik a szökőkút a Deák Ferenc téren

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a helyreállítási munkát beütemeztük.
    A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103551/nem-mukodo-szokokut
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Fák locsolása Ferenciek tere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére