Megoldott

Parkban bokros területek kialakulása

A XIV kerület Horvát Boldizsár utca 4 és 6 közötti parkban fűnyírás alkalmával, rendszeresen nem teszik rendbe a fák közvetlen környezetét, ezért ahogy a képen is látszik elkezdtek bokros területek kialakulni, mely év végére akár több méteres is lehet. Korábbi években ez minden fűnyírás alkalmával rendbe tették.
A park, az M3-as bevezetőjének a szervizútja mellett van, ezért jelenleg is elég sűrűn látjuk, hogy a parkban végzik dolgukat, a rövidebb- hosszabb útra indulók. Félő, hogy a bokros terület kialakulása a hasonlókat még jobban támogatni fogja.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Horvát Boldizsár u. 6

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 103549. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A fák sarjazása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 2022....
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, ma megjelentek és rendbetették
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vámos Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére