Válaszra vár

Betört a fal

Tisztelt Illetékes!

A Szentlélek téren a BKK ügyfélközpont épületének falán betört a burkolat. Kérem, szíveskedjenek javítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbuda

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0024533/2022

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00103541

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcsolato...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére