Megoldatlan

Balesetveszélyes jelzőlámpa

A Pozsonyi út - Nyár utca gyalogátkelőnél a képen látható módon felemás jelzést mutató lámpákat tapasztaltam. Az autóknak szóló lámpát nem láttam, de egy gyalogos majdnem az érkező autó elé lépett. A követkéző lámpaváltásnál rendben működött, így nem tudom hogy egyedi eset volt vagy többször előfordul. Kérem vizsgálják ki!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pozsonyi u. 23

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt szerint nem szükséges és lehetséges a módosítás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részre megküldött elektronikus bejelentésére – melyben a IV. kerület Pozsonyi út – Tanoda tér csomópontjában található kijelölt gyalogos-átkelőhellyel kapcsolatosan
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pozsgay Benedek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére