Megoldatlan

Kátyúk a 10. kerületi Fehér úton

A térképen jelzett helyen ilyen iszonyatos állapotban van az úttest a kőbányai Fehér úton az Árkád felé vezető oldalon.
Kérem szíves segítségüket a hibák kijavításában.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú és felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út, Kerepesi - Fogarasi út kereszteződése (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére