Válaszra vár

Ivókút csapja beragad

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.14.
A III. kerület válasza:
Kérem, hogy a bejelentést a Főváros részére szíveskedjenek továbbítani, mert a Pünkösdfürdői park az ő beruházásukban valósult meg fővárosi területen.

---
Az új Pünkösdfürdő park új ivókútjának a gombja rossz. A használat végén a gomb nem ugrik vissza, hanem beragad, így a víz folyamatosan folyik. Csak úgy áll el a víz, ha a gombot erősen visszahúzzák. Ha nem húzzák vissza, akkor több száz liter víz folyik el a semmibe. Ez nem jó! Kérem, hogy azonnal javítsák, vagy cseréljék ki! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 131

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Az új Pünkösdfürdő park új ivókútjának a gombja rossz. A használat végén a gomb nem ugrik vissza, hanem beragad, így a víz folyamatosan folyik. Csak úgy áll el a víz, ha a gombot erősen visszahúzzák. Ha nem húzzák vissza, akkor több száz liter víz folyik el a semmibe. Ez nem jó! Kérem, hogy azonnal javítsák, vagy cs...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Kérem, hogy a bejelentést a Főváros részére szíveskedjenek továbbítani, mert a Pünkösdfürdői park az ő beruházásukban valósult meg fővárosi területen.

    Tisztelettel:
    Illé
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Remek adottságú terület fásításhoz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth András
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére