Válaszra vár

Hiányzó burkolat a fedlap körül

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca - Tahi utca sarkán hiányzik a fedlap körül a burkolat, illetve a fedlap jelentősen ki is áll a járda síkjából. Jelen helyzetben a fedlap botlásveszélyes.

Kérem, hogy süllyesszék járdaszintbe a fedlapot, és pótolják a hiányzó burkolatot.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 99

Hozzászólások

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ledöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére