Megoldott

törött uveglap a jardan

a telefonfulkeajto üvege kiesett és osszetort

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Andrássy út 1

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Közművek"-ra.

  • Járókelő dani hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük, hogy jelezte a telefonfülke rongálását. A telefonfülkéket karbantartó vállalkozónk a törött üveget eltávolította és a telefonfülkét beüvegezte. Bízom benne, hogy a telefon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Varga Laszlo hozzászólt a bejelentéshez.

    Már régen kellet volna lebontani ez a fülket. Legzajosabb kereszteződésben van. Kinek kell?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére