Megoldott

Hiányzó táblák

Tisztelt FV!

Két vízelzáró szerelvény jelzőtáblája hiányzik, kérem pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent László u. 82

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 103480 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XXI.
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kint felejtett oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Fémmű utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére