Megoldott

Jelzőtábla a fa takarásában!

FRISSÍTÉS 2022.06.30.
FŐKERT válasza: a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

----

XIII. kerület Fáy utca 63 előtt a Béke utca kereszteződésében nagyobbrészt nem láthatóak a jelzőtáblák az ott lévő fa lombjától, nevezetesen elsőbbség adás kötelező -teljes takarásban, a kötelező haladási irány jobbra tábla 3/4 részben nem látható. Kérem a lombozat ritkítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fáy u. 63

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Yakṣa Rūpa Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII. kerület Fáy utca 63 előtt a Béke utca kereszteződésében nagyobbrészt nem láthatóak a jelzőtáblák az ott lévő fa lombjától, nevezetesen elsőbbség adás kötelező -teljes takarásban, a kötelező haladási irány jobbra tábla 3/4 részben nem látható. Kérem a lombozat ritkítását!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.30. FŐKERT...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Yakṣa Rūpa Prabho bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére