Megoldott

Lépcső tisztítás

Anonim Járókelő

Bp. Ilonatelep hévmegállóban van egy kis lépcső . Annyira gazos és földhordalékos hogy alig lehet használni. Az alagút jobb oldaláról indul ha a
Magtár utca felől nézzük.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Magtár u. 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő TILOS helyen közlekedik.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0024527-001/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103436

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a MÁV-HÉV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    MÁV-HÉV nem a XVI. ker. ÖNK.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Csepel (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakó a mező szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Nógrádverőce út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére