Megoldott

Kiálló kábelcsonk

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen egy kábelcsonk áll ki a földből, vélhetően funkciója nincsen.

Kérjük az Illetékest, távolítsa el a járdára lógó kábelcsonkot, vagy rendezze annak állapotát!

Pontos helyszín:
47.50690193155264, 19.039487649495022

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rongált, firkás villanyoszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány tér M+H (Bem rakpart) (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    lyuk (hiányzó fedél) az a úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére