Megoldott

Rongált, firkás villanyoszlopok

Anonim Járókelő

Pirossal jelölt szakaszon lévő összes villanyoszlop rongált, matricázott, firkás - jelzett szakasz turisták által kiemelten látogatott városrész.

Kérjük az Illetékest, állítsa vissza az oszlopok eredeti állapotát!

Pontos helyszín:
47.50628590374282, 19.03949837825516

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H (Bem rakpart)

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Pergő vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére