Válaszra vár

Rongált elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt!

Pontos helyszín:
47.50896510820715, 19.038502010537776

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fő u. 70

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére