Megoldott

Fülsiketítően nyikorog

A Szent Imre téri játszótér zöld hintája fülsiketítően nyikorog.:) K

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent Imre tér 22

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárhatják:)
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3019/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bej
    ...
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Hol a mosolygós jel? :)
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Fülsiketítően nyikorog :)"-ról "Fülsiketítően nyikorog"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére