Válaszra vár

Hiányzó "Kivéve kerékpár" tábla

A VII. kerület Rumbach Sebestyén utca a Madách Imre út felől a Dob utca irányába egyirányú. Azonban a Dob utcai sarkán a "Behajtani tilos" tábla alatt van egy "Kivéve kerékpár" kiegészítő tábla. Viszont a Madách Imre úti sarkán az "Egyirányú forgalmi út" tábla alól hiányzik a "Kivéve kerékpár" kiegészítő tábla. Ez veszélyes, mert az autós nem számít szembejövő kerékpáros forgalomra. Kérem, tegyék ki a táblát!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Madách Imre út 8

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére