Megoldásra vár

Távvezeték tartó oszlop benőve növényzettel

Kérem a Vill. Művek értesítését (ELMŰ) az oszlop kiszabadításához az elburjánzó növényzettől.
Az oszlop felsővezetéket tart, ill. közvilágítással is bír.
Szerintem inkább ELMŰ-s feladat, mert mégis csak az elődleges feladata az oszlopnak a vill. hálózat biztosítása.
(Ezek a beton oszlopok amúgy is több helyen már kapcsokkal vannak megerősítve, nem kell sok, hogy szétfeszítse a növényzet.)
Rákóczi kert mellett, József Attila utca (Rákóczi tér), Csepel.
Intézkedést megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Rákóczi tér 19

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Terület helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére