Válaszra vár

Kőtörmelék az úton

A XII. kerület Gaál József út és Pethényi út kereszteződésében nagyobb eső idején a víz jelentős mennyiségű kőtörmeléket sodor a Gaál József út erdő felőli torkolatának teljes szélességébe. Ezt pár nap után el szokták takarítani, de jó volna valami olyan megoldást találni, hogy a kövek egyáltalán ne tudjanak kisodródni az úttestre.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pethényi út 9

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést 11 napja küldtem el. Azóta ugyanúgy ott van a kőtörmelék az úton. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére