Válaszra vár

Törött járda

Törött a járda.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zugligeti út 87

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    szétporladó aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zirzen Janka utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kitaposott ösvény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Alsó Svábhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére