Válaszra vár

Bokrok a járda mellett

FRISSÍTÉS 2022.06.14.
Bejelentő kérése:
"Akkor az önkormányzat szólítsa fel a tulajt legyen szíves. Köszönöm."

---

FRISSÍTÉS 2022.06.14.
FŐKERT válasza:
"Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy az ingatlan és a járda közötti zöldsáv rendben tartása az ingatlan tulajdonosának feladata, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

---

A belógó bokrok elfoglalják a járda felét.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zugligeti út 79a

Hozzászólások

  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "A belógó bokrok elfoglalják a járda felét."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.14. Bejelentő kérése: "Akkor az önkormányzat szólítsa fel a tulajt legyen szíves. Köszönöm." --- FRISSÍTÉS 2022.06.14. FŐKERT válasza: "Tisztelt Bejelentő! Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy az ingatlan és a járda közötti zöldsáv rend...

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor az önkormányzat szólítsa fel a tulajt legyen szíves. Köszönöm.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az ingatlantulajdonos feladata lenne a karbantartás
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az ingatlan és a járda közötti zöldsáv rendben tartása az ingatlan tulajdonosának feladata, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk il...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére