Válaszra vár

Ennek itt mi értelme?

Ez a pad miért itt van, az úttesttől 40 centire, a bokor alatt. Át kellene tenni a járda mellé.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zugligeti út 57

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A dicső múlt emléke:))))
    Val. színű kicsit változott a nyomvonal, ill. feltöltötték a területet. Jó hogy kiszúrtad!!!!!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére