Válaszra vár

Kvíz kérdés

Hol járunk? Nincs utcatábla a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zugligeti út 55

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Márton Áron téri közwc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére