Válaszra vár

Hiányzó fa

FRISSÍTÉS 2022.06.21. BKM FŐKERT VÁLASZA:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.
--------------------------------

A Kuruclesi út buszmegállóban hiányzik egy fa.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kuruclesi út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Valószínűleg a Kuruclesi út megnevezés tévesztette meg az illetékest. A Kurclesi út valóban a kerületi Önkormányzat kezelésében van de a képen látható helyszín a Budakeszi út (Kurucle...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kuruclesi út buszmegállóban hiányzik egy fa."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.21. BKM FŐKERT VÁLASZA: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. -------------------------------- A Kuru...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pázsit utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére