Megoldásra vár

Asztalitenisz

Ezeket a 40 éves beton tenisz asztalokat már ideje cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 72

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kovács Gergő!

    Köszönjük bejelentését! A pingpongasztalok és az aszfaltburkolat bontását 2022. december 31-i határidővel rendelte meg az Újpesti Önkormányzat. A bontás után a területet füvesí
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kovacs Gergo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újpest - Lefejezett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére