Megoldott

beszakadó aknafedlap

Anonim Járókelő

A Karolina út - Villányi út sarkán a járdán látható ez a nem túl szép állapotban lévő, süllyedő aknafedlap. Biztos van némi köze ahhoz is, hogy rendszeresen parkolnak a járda ezen részén, így végig gurulnak az autókkal. A Telekom helyében kifizetném a sarokház előtti rész pollerezését, biztos olcsóbb hosszabb távon, ha nem kell kijárni ide fedlapokat cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsóhegy utca

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére