Megoldásra vár

tócsa az útban

A Széna téren a Csalogány utca becsatlakozásánál látható zebra / bicikliútnál minden - akár kisebb eső - után jelentős méretű tócsa lesz. A környéken eleve nem kellemes sem gyalog, sem biciklivel közlekedni, köszönhetően az építkezés miatti ideglenes forgalmi rendnek, aminél kizárólag a közúti közlekedés zavartalansága a szempont. Ez amellé időszakosan további nehézség. Szűkíti a közlekedő út szélességét, illetve elsőbbség helyett remek kis zuhanyt kaphat az ember az autósoktól is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére