Megoldott

Járólapok mozognak, hiányoznak a járdán

A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár előtt számos járólap mozog, billeg, hiányzik a járdánál, ezért kátyúk is kialakultak a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Magyar Igazság Kútja

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Doszpoth Izabell hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott, a járólapok megfelelően ki lettek javítva, pótolva.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A javítást megkezdték.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Doszpoth Izabell bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére