Megoldásra vár

Kéne ide egy MolBubi pont

MolBubi dokkolót kéne kialakítani a Király utca és az Izabella utca sarkán a Király utca 91 szám előtt és ezzel egy komoly parkolási problémát is meg lehetne szüntetni. A jelzőlámpa előtti elzárt területet előszeretettel használják az árúszállítók, rakodásra, jellemzően kirívó parkolási technikákkal. A közelben lévő molbubik egyenlő távolságra vannak és ezen a környéken is lenne dokkoló végre. A Király utca jelentős kerékpárforgalmat bonyolít le, így egy itt elhelyezett dokkoló nem maradna kihasználatlanul. Tapasztalatból írom: a Lövölde téri és a Király utca/Terézkörúti dokkolók gyakran üresek a nagy használat miatt, szért érdemes lenne ide is telepíteni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 91

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0024194/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103295

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKK Zrt. hivatalos állásfoglalásában arr
    ...
  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyakran parkolnak le itt bubival
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére