Megoldásra vár

Kerti tó

Nagyon szép ez a kerti tó itt, de sajnos a teknősök elszöktek, és az aranyhalak is eltűntek. Jó lenne megszűntetni a tavat is akkor már.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Ügyszám: 0038/24069-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103294

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arr
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak ki kéne tisztítani a lefolyót, mert egy komplett erdő nőtt ki belőle. Meg esetleg emelni a járda szintjén.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0024069/2022

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00103294

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcsolatos...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felbontott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Óhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálló járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére