Megoldásra vár

Beomló árok és út

Anonim Járókelő

Az árok oldala több helyen bedőlt és az út alól elkezdett kimosódni a föld.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Meszes u. 10

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Az árok javításáról intézkedünk Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Egyenes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére