Megoldott

Eltűnt térfigyelő kamera

Anonim Járókelő

A Pagony utca - Fodor utca sarkán található térfigyelő kamera kb. 1-1,5 hónapja nincs a helyén.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Thomán István u. 2

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, a kamera visszakerült a helyére.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:
    Molnar Viktória

    2022. jún. 10. dátummal, 16:02 időpontban Jarokelo.hu írta:

    
    Ti
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Márton Áron téri közwc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére