Válaszra vár

Túlburjánzott növény, balesetveszélyes takarás.

FRISSÍTÉS 2022.06.16.
Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:
Kérjük, hogy a XIV. kerület Erzsébet királyné útja 14/b. szám előtti
díszkörte közlekedést akadályozó sarjhajtásaira vonatkozó 00103267. számú
bejelentést - illetékességből - Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Városigazgatóság Főosztályhoz szíveskedjenek továbbítani.

----

Az Erzsébet királyné úti gyalogátkelőnél a fa tövében a zöld (gaz?) túlburjánzott. Teljesen takarja az átkelni akaró gyalogost, valamint a bicikliútra is belóg, kerülésre kényszerítve a biciklistákat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Laky Adolf utca

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet királyné úti gyalogátkelőnél a fa tövében a zöld (gaz?) túlburjánzott. Teljesen takarja az átkelni akaró gyalogost, valamint a bicikliútra is belóg, kerülésre kényszerítve a biciklistákat."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.16. Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: Kérjük, hogy a XIV. kerület Erzs...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kérjük, hogy a XIV. kerület Erzsébet királyné útja 14/b. szám előtti
    díszkörte közlekedést akadályozó sarjhajtásaira vonatkozó 00103267. számú
    bejelentést - illetékességből -...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Erik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz és parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Dévér park (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére