Megoldásra vár

Lefújt utcanévtábla

Olvashatatlan

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pilóta u. 20

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Horváth István !

    Az utcanévtábla cseréről intézkedünk Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Egyenes utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Macskatetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére