Megoldásra vár

Belógó növényzet

Az Ady Endre úton ismét aktuális egy kis visszavágás a belógó növényzet számára. Különösen kellemetlen ez a kerékpársáv nélküli felső részen, ahol viszont nem feltétlen számítanak rá az autósok/tolerálják, ha beljebb kell húzódnia a kerékpárosoknak mondjuk a szúrós akác ágai elől.
Kérjük ezek rendezését, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 114

Hozzászólások

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés: várjuk továbbra is...
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés: továbbra sincs változás, nagyon bosszantó.
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés: a második képen látható megoldódott, az első képen látható (ismét küldöm) viszont továbbra is nagyon zavaró és veszélyes, kérem mihamarabbi intézését, köszönöm!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszín szerepel az ütemtervünkben, a probléma megoldására eredeti menetrendünknek megfelelően hamarosan sor kerül.
    A mun...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagysándor József utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére