Megoldott

Letört faág

Sajnos a szél erősebb volt, most útban van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hauszmann Alajos u. 6b

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. július 20., szerda 16:45
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száraz fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szatmárhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száraz fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szatmárhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére