Válaszra vár

Korlát

Szétesett a korlát az Árkád előtt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere 25

Hozzászólások

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezdődik...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre tájékoztatom Önöket, hogy illetékesség hiányában a bejelentést továbbítottuk a Budapesti Közlekedési Központ felé.

    Üdvözlettel:

    d
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyitott elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Határ út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettő darab terelő korlát kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kozma utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére