Megoldott

Lógó telefon kábel

Kiakadt a kampó az oszlopon.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Rácz Aladár út 13

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Hob Pet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telekom telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csaba utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Törött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Virányos út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére