Megoldott

FKU 912

A Volvo 7700-as típusú buszok igen nagy része, termetes koromfelhőt hagy maga után, főleg az indulásukkor.:) Ez a megállókban várakozók részére rendkívül káros és egészségtelen. Főleg rám mert az én egészségemet is próbálom védeni.

Konkrét rendszám a bejelentés tárgyában megadásra került.

Sajnos ez a füstfelhő nem segít a tömegközlekedés népszerűsítésében, sőt kifejezetten rossz fényt vet rá. Teljesen érhető, hogy sokan ilyen minimálisan karbantartott buszra nem kívánnak felszállni, hisz nem tudni milyen további rejtett műszaki problémáik vannak még a busznak.

Javaslom a motor beállításokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0023757-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103236

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. azt a tájékoztatást adta, h
    ...
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    mosolygós jel
    ?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "FKU 912 :)"-ról "FKU 912"-ra.

  • Tudatos Közlekedő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amennyiben találkozol bármilyen műszaki hibával rendelkező busszal, villamossal, metróval vagy trolival, akkor jelentsd be a Messengeren keresztül elérhető Tudatos Közlekedő chatboton! Ezzel Te is hoz...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 938

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére